Apkures sistēmu attīrīšana

Ūdens ar augstu mineralizācijas pakāpi- apkures sistēmu ienaidnieks

Latvijā ūdens kvalitāte priekš tehniskajiem standartiem ir katastrofāli zema: ūdens ir ar augstu minerālu (dzelzs, citi metāli) un sāļu (kaļķakmens) saturu. Šāds ūdens samazina apkures sistēmu efektivitāti- ‘aizaug’ siltummaiņi, aizsērē cauruļvadi, kapilārie kanāli (siltajām grīdām) un var pat tikt bojāta apkures tehnika. Augstaisdzelzs saturs nodrošina arī papildus skābekļa klātbūtni un tādos apstākļos arī korozija noris paaugstinātas agresivitātes līmenī.

Tas viss nozīmē tikai vienu: neizbēgamas papildus neērtības un izmaksas. Kuram gan gribētos atklāt, ka apkures sistēma lāgā nesilda vai pati apkures iekārta ir sabojājusies?

Tīra un 100% efektīva apkures sistēma

ELYSATOR– Šveices kvalitāte un 50 gadu pieredze ūdens atīrīšanas jomā. Ražotājs, kas pastāvīgi iegulda ūdens attīrīšanas tehniloģiju attīstības un izpētes jomā. Ierīces, kuras par pamatu savu apkures iekārtu garantijām izvēlas ražotāji un uzstādītāji. Risinājumi gan privātmājām gan industriālajām būvēm. Ūdens demineralizācijas risinājumi un ūdens recirkulācijassistēmu (apkure,dzesēšana) attīrīšanas un uzturēšanas iekārtas.

Pieejams risinājums privātmāju apkures sistēmām līdz 800 l

SorbOx – revolucionārs un, vienlaikus, vienkāršs ūdens filtrēšanas risinājums privātmājām. Zemas uzstādīšanas un apkalpošanas izmaksas.

SorbOx derīgs

Pilnīga apkures sistēmas apkope un uzturēšana (500 l / 1500 l / 5000 l)

Elysator Trio – vienīgā sistēma tirgū, kas sevī apvieno pilnīgu aizsardzību no korozijas, gāzu atdalīšanu, skābuma līmeņa neitralizēšanu un maksimālu demineralizāciju. ELYSATOR Trio būtība: savākt sevī visus recirkulācijas sistēmas sārņus, koroziju un novadīt ūdenī izšķīdušāsgāzes. Garantē pilnīgu apkures sistēmas aizsardzību un apkopi.

SorbOx derīgs