Siltās grīdas

Kāpēc siltas grīdas?

Siltās grīdas, jeb zemgrīdas ūdens apkure ir efektīvs veids, kā apsildīt telpu: silto grīdu lietderība ir augstāka kā visur ierastajiem radiatoriem. Tas saistīts ar apstākli, ka lokālie apsildītāji (piemēram, radiatoriem) telpā rada stipras konvektīvā splūsmas, kas veicina apakšējo gaisa slāņu atdzišanu un augšējo sakaršanu. Cik gan pazīstama ir sajūta, ka it kā siltā telpā salst kājas!

Savukārt siltās grīdas nodrošina daudz vienmērīgāku siltuma sadali pa visu telpu un ir ar augstaku energoefektivitāti, tādējādi ļaujot ietaupīt apkures rēķinu. Siltas grīdas ir ideāls risinājums kopā ar gaiss- ūdens un zeme- ūdens siltumsūkņiem.

Siltās grīdas vs radiatori
Salīdzinājums temperatūras pārklājumam telpās ar radiatoru apkuri un siltajām grīdām

Silto grīdu montaža

Par siltuma akumulatoru kalpo 3—8 cm betona slānis, ar kuru pārklāti sildelementi — siltā ūdens caurules.

Apsildes elementi tiek izvietoti vienādā attālumā viens no otra, lai virsmas apsilde būtu vienmērīga. 

Lai iegūtu uz augšu vērstusiltuma plūsmu, caurules liek uz siltumizolācijas — putoplasta vai alumīnijafolija ar uzlīmētu sintētiska vai dabīga materiāla slāni.

Sildamies.lv ir inženiertehnisko risinājumu montāžas uzņēmums, kura rīcībā ir speciālisti ar 15+ gadu darba pieredzi siltumtehnikas uzstādīšanā. Mūsu uzņēmums nodrošina ne vien kvalitatīvu iekārtu montāžu, bet arī garantijas un pēcgarantijas servisu.

Par silto grīdu montažu sazinies ar mums e-pasta sarakstē info@sildamies.lv vai pa tālruni 20377737