Pakalpojumi

Jebkuras sarežģītības siltumsūkņu, apkures katlu, ventilācijas un rekuperācijas sitēmu uzstādīšana. Veicam montāžu gan pie mums iegādātām iekārtām, gan citur pirktām. Pie mums iegādātām iekārtām piedāvājam pievilcīgu cenu montāžai. 2 gadu garantija montāžas darbiem. Uzzināt vairāk…

Siltuma kolektoru ierīkošana

Zemes kolektoru, geotermālo urbumu un atklātās ūdenskrātuves kolektoru projektēšana un ierīkošana. Rakšanas darbi un dziļurbumi, apsaiste ar apkures sistēmām.

Uzzināt vairāk…

Ūdensapgāde un kanalizācija

udensapgade-kanalizacija

Piedāvājam ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu risinājumus: projektēšanu, izbūvi, apkopi un remontu. Nodrošinām dzeramā ūdens centralizētu apgādi, kā arī aku un artēzisko aku ierīkošanu. Veidojam notekūdeņu sistēmas, to attīrīšanas iekārtas, kvalitatīvas kanalizācijas bioloģiskās un septiskās sistēmas.

Ventilācijas un dzesēšanas sistēmas

ventilacija-projektesana

Veicam ventilācijas sistēmu, rekuperatoru un gaisa kondicionēšanas sistēmu projektēšanu, unztadīšanu un palaišanu, ieregulēšanu atbilstoši standarta LVS EN 12599:2013 prasībām. Sistēmu darbības uzlabošanai veicam to auditus un tehniskos mērījumus.

Uzzināt vairāk…

Zemgrīdas apkures- silto grīdu- uzstādīšana un pieslēgšana apkures sistēmai. Kvalitatīvu materiālu izvēle un pieredzējušu speciālistu darbs.

Uzzināt vairāk…