Par mums

Mūsu devīze: labākais klients ir gandarīts klients

Mēs- cilvēki- esam sabiedriskas būtnes un mūsu spēks ir kopībā. Jau izsenis cilvēces panākumi veidojušies, jo esam palīdzējuši viens otram ar padomiem, prasmēm, spējām.

Sildamies.lv panākumi ir mūsu klienti, par kuriem esam parūpējušies, par kuriem neaizmirstam, kuriem esam gatavi steigt palīgā pat ilgus gadus pēc mūsu pēdējā darījuma.

Ar pieredzi un pārliecību kopš 2003. gada

SIA Siltumsūkņu Centrs dibināta 2008. gadā taču pieredze zaļu un energoefektīvu apkures risinājumu jomā aizsākusies vēl  2003. gadā. Piedzīvots laiks, kad nozīmīgākais siltumsūkņu tips bija zemes siltumsūkņi, sagaidīta gaiss- ūdens iekārtu ielaušanās tirgū un to revolūcija, efektivitātes rāītāju ziņā tuvojoties zemes siltumsūkņiem.

Kompetences par 10+ ražotāju iekārtām

Savas darbības laikā Siltumsūkņu Centrs ne vien iepazinis, izpētījis un pārbaudījis dzīvē vadošo ražotāju siltumsūkņus, bet arī bijis klāt viena otra zīmola ienākšanai Latvijas tirgū. Joprojām ir zīmoli (piem. Vaillant) par kuriem mūsu rīcībā ir ekskluzīvas kompetences.

Vairāk kā 3000 realizēto projektu

Kopš pirmsākumiem 2008. gadā esam uzstādījuši siltumsūkņus, kondicionierus un ventrilācijas sistēmas vairtāk kā 3000 objektos. Realizēti ne vien vienkāršāki gaiss- ūdens siltumsūkņu projekti, bet arī zemes siltumsūkņu ar siltuma kolektoru ūdenstilpē un industriālo siltumsūkņu projekti.

Rūpīgi un atbildīgi visos laikos

Siltumsūkņu Centrs turpina darboties vienīgi esot pilonasinīgā saskarsmē ar klientiem, nodrošinot ne vien iekārtu piegādi un uzstādīšanu, garantijas servisu un apkopes, bet arī pēcgarantijas remontus, sistēmu pielāgošanas un 

Sildamies.lv piedāvājumu klāsts